Späť hore
Slovak English German

Chi silk infusion, Farouk systems, Biosilk

FAROUK SYSTEMS Slovenko s.r.o. Predaj a distribúcia produktov Farouk Systems, CHI a BIOSILK.


chi , biosilkNašim cieľom je poskytnúť technológie a produkty, ktoré s jedinečnosťou profesionála – kaderníka, prinášajú spokojnosť, kvalitu, výkon a úspech v kaderníckych službách. Osobný vzťah považujeme za kľúč k úspechu v profesionálnej realizácii – ako pre nás, tak aj pre našich zákazníkov. Rovnako, ako kvalita, ktorá je základom pre vzájomnú dôveru a lojalitu. Ako všetci vieme, trh netrpí nedostatkom ďalšieho šampónu ani línie farieb, nožníc, či nábytku. My však veríme, že prostredníctvom inovácií, technológií s dôrazom na zdravie, životné prostredie a kvalitu môžeme ponúknuť zákazníkom skutočne unikátne produkty, ktoré predstihujú čokoľvek iné na trhu.

CHI Extension Line umožňuje viac účelové použitie využívajúc technológie keramiky pre všestranný výkon a zachovanie vitality vlasu.

CHI Ceramic Compound – keramické komponenty : táto unikátna kombinácia keramických anorganických substancií spolu s proteínmi poskytuje vlasom vynikajúcu ochranu. Keramické substancie spolu s teplom z tvarovacích nástrojov umožňujú aniónom (-) preniknúť do vonkajšej vrstvy vlasového vlákna a vyplniť túto, čím jej zabezpečia lesk a pevnosť pre žiarivý výsledok.
Kľúčové ingrediencie:

Silk - hodváb: Podporuje a chráni pevnosť a odolnosť vlasov dopĺňaním a obnovou prirodzenej vrstvy vlasového vlákna. Dokonalé pre hladkosť a ochranu všetkých typov vlasov vďaka prirodzeným aminokyselinám.

CHI DURA fén novej generácie je inovatívnym nasledovníkom CHI fénov pre profesionálne sušenie vlasov - so všetkými výhodami technológií CHI.
Naviac využíva nižšie otáčky motora pre dlhšiu životnosť, má odnímateľný filter pre jednoduché čistenie, samozrejmosťou je automatická funkcia Ionizácie pre väčšiu hladkosť a lesk vo vlasoch,  keramické výhrevné teleso zabezpečuje rýchle a rovnomerné rozloženie tepla a sympatický je aj povrch „Soft Touch“ pre pevné a "nesmykľavé" uchopenie.

KARDASHIAN BEAUTY

štvrtok, 23 apríl 2015 15:27 Napísal(a)
Tak a už to je tu!
Všetky výhody a technológie FAROUK v spojení s kultovým trendom módy a krásy... akou sú práve KARDASHIAN.

Unikátne nastavené produkty s unikátnymi ingredienciami...
S Kardashian Beauty ...budú vaše vlasy svieže, lesklé, žiarivé, pevné, husté... Lebo krásne vlasy by mali žiariť vitalitou!

Dovoľujeme si Vás pozvať na prezentáciu toho, čo máme naozaj výnimočné a jedinečné  ( a nie jediné...) : katiónovú hydratáciu!
Keďže v salónovej práci je najčastejšou službou práve starostlivosť o vlasy zákazníka - pretože prakticky sa každý zákazník v kaderníctve umýva,
odhalili sme potrebu lepšie ovládať a tým pádom aj lepšie používať výhody technológií CHI.
Prečo?
Tepelný ochranný systém CHI 44 Iron Guard predstavuje jedinečný rad tepelných ochranných produktov, ktorý vlasy posilňuje a zvyšuje ich odolnosť voči tepelnému poškodeniu tvarovacími prístrojmi. Využívajúc posilňujúce proteíny a tepelno-ochranné keramické látky-komponenty je tento ošetrujúci systém navrhnutý tak, aby radikálne znížil poškodenie vlasov vytvorením vrstvenej ochrany a to od umývania až po konečnú úpravu. 

Kľúčové ingrediencie:

CHI Ceramic Compound (keramická látka/zmes): Táto látka využíva keramiku a proteíny na vynikajúcu ochranu vlasov. Keramické látky uvoľňujú anióny do vlasovej kutikulovej vrstvy, ktoré napomáhajú vnášaniu tepelných ochranných proteínov do vlasových pramienkov, čím vlasom dodávajú žiarivý lesk a silu a tým aj dynamický vzhľad.

 
Strana 1 z 3
This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com