CHI šampóny | CHI Deep Brilliance Olive & Monoi

Hydratujúce a vyživujúce šampóny CHI na umytie vlasov. Profesionálna starostlivosť o čistotu vlasov a pokožky hlavy. Sulfate free  - bez penidiel, vhodné pre farbené vlasy, neobsahujú sírany a ftaláty a iné škodlivé látky.   Pre všetky typy vlasov. 

Suché šampóny CHI pre okamžitú sviežosť a pocit čistoty vo vlasoch. Ideálne prepojenie účelu a okamžitého výsledku v prípadoch, ktoré si vyžadujú výsledky hneď a zaraz. Vhodné ako podpora spoločenských účesov pre ich dlhotrvajúci svieži a pevný vzhľad.

Filter produktov
Zobrazenie:
Zoradiť:

Typ

Značka Všetko

Zrušiť filtre
Jemný čistiaci šampón pre namáhané a chemicky ošetrované vlasy.
15,5 s DPH / ks
12,9 € bez DPH / ks
Na objednávku
Obj. čislo: CHIDBOS12
Jemný čistiaci šampón pre namáhané a chemicky ošetrované vlasy.
28,8 s DPH / ks
24 € bez DPH / ks
Na objednávku
Obj. čislo: CHIDBOS32
Produkty: 2 | Aktuálna strana: 1/1

Správne umývanie vlasov má zásadný vplyv na výsledok. Dodržiavajte nasledujúci postup: 1. Vlasy výdatne zmáčajte prúdom teplej, vlažnej vody. Horúca voda nie je prospešná umývaniu - vlas teplom " napučí" a stáva sa zraniteľným. 2. Aplikujte primerané množstvo šampónu - podľa dĺžky a hustoty vlasov. Menej je viac - v prípade potreby môžete množstvo šampónu cielene doplniť. 3. Dlaňami masírujte povrch hlavy a vytvorte bohatú, šľahačkovú penu. Ak sa to nepodarí, šampón z vlasov opláchnite a postup zopakujte. 4. Šampón z vlasov dôkladne opláchnite. 5. Vlasy vyžmýkajte a uterákom stláčaním odstráňte prebytočnú vodu

Vlasy sú pripravené na ďalšiu starostlivosť ( kondicionérom), alebo úpravu voľným vysušením.