• Úvod
  • >>
  • CHI
  • >>
  • Tvarovanie a úprava - CHI styling

Tvarovanie a úprava - CHI styling | CHI Deep Brilliance Olive & Monoi

Všetky produkty CHI Styling pre tvarovanie a úpravu účesu obsahujú unikátnu kombináciu CHI 44 keramických substancií a hodvábu ( aminokyselín), ktorých vlastnosti zabezpečujú ideálnu synergiu starostlivosti a úpravy tavru účesu vašich vlasov súčastne. Zvyčajne neoddeliteľnou súčasťou tvarovania účesu je jeho tepelná úprava - fénom, alebo žehličkou. alebo kulmou. Pred každou tepelnou úpravou je vhodné použitie ochrany pred teplom ( akýmkoľvek, aj UV). Takáto univerzálna ochrana je CHI 44 Iron Guard - tekutá ochrana bez tuženia, pre akékoľvek úpravy s tepelnými nástrojmi  - CHI, ale aj inými. 

 

Filter produktov
Zobrazenie:
Zoradiť:

Typ

Značka Všetko

Zrušiť filtre

Tvarovanie a úprava - CHI styling

CHI Deep Brilliance Spray 284g

Optimálny záverečný pružne pevný sprej.
18,6 s DPH / ks
15,5 € bez DPH / ks
Na sklade
Obj. čislo: CHIDBFH10
Produkty: 1 | Aktuálna strana: 1/1

Každý účes a tvar podporí správny CHI produkt pre tvarovanie a úpravu. Všetky produkty CHI Styling sú ľahko identifikovateľné - nezameniteľné a sú optimálne namiešané pre svoj účel: 

Spevnenie/ stuženie vlasov pre želaný tvar zabezpečujú tužidlá pred tepelnou úpravou. Podľa typu vlasu si vyberáme tekuté, alebo penové tužidlá. Tekutá konzistenica je univerzálna pre všetky typy vlasov. Penovú konzistenciu môžeme použiť pre ľahší / vzdušnejší želaný výsledok.

Spevnenie/ stuženie vlasov v tvare účesu zabezpečujú spreje a laky po tepelnej úprave. Univerzálne produkty majú zvyčajne označenie pre svoju silu fixovania od 1 najslabšie po 5 najpevnejšie fixovanie. Spreje a laky s obsahom špeciálnych ingrediencii, alebo ktoré sú súčasťou niektorej špeciálnej línie, majú zvyčajne strednú silu fixácie. 

Pre zvýraznenie textúry v účese, vo vlasoch slúžia pasty, gély a krémy, ktoré fixujú, alebo podporujú/ spevňujú želaný tvar v jednotlivých prameňoch/ textúrach účesu. Tieto môžu byť vo výsledku lesklé, alebo matné