BIOSILK šampóny

Šampóny BIOSILK odstraňujú z vlasov všetky nečistoty. Optimalizujú vlhkosť a štruktúru vlasov vďaka aminokyselinám z hodvábu. Sulfate free  - bez penidiel, vhodné aj pre farbené vlasy, neobsahujú sírany a ftaláty a iné škodlivé látky.      
Filter produktov
Zobrazenie:
Zoradiť:

Typ

Značka Všetko

Hlavné zložky - bielkoviny z ryže a objemový komplex pre obnovenie objemu a hustoty vo vlasoch. UV ochrana, bez sulfátu, parabénu a lepku.
14,4 s DPH / ks
12 € bez DPH / ks
Na objednávku
Obj. čislo: BS5208

BIOSILK šampóny

BS Color Therapy Shampoo 355ml

Šampón pre farbené vlasy.
14,4 s DPH / ks
12 € bez DPH / ks
Na objednávku
Obj. čislo: BS9609
Šampón pre blond vlasy - pre neutrelizáciu zlatých a medených odtieňov.
14,4 s DPH / ks
12 € bez DPH / ks
Na objednávku
Obj. čislo: BS9611
Šampón pre hydratáciu suchých a namáhaných vlasov.
14,4 s DPH / ks
12 € bez DPH / ks
Na objednávku
Obj. čislo: BSHS12
Produkty: 4 | Aktuálna strana: 1/1

Šampóny BIOSILK sú ľahké a jednouché pre denné umývanie vlasov. Ľahká voľba pre správny šampón, ktorý pristane práve vašim vlasom: pre hydratáciu, pre umývanie farbených vlasov, pre umývanie blond vlasov, pre umývanie jemných, tenkých vlasov.  

Správne umývanie vlasov má zásadný vplyv na výsledok. Dodržiavajte nasledujúci postup: 1. Vlasy výdatne zmáčajte prúdom teplej, vlažnej vody. Horúca voda nie je prospešná umývaniu - vlas teplom " napučí" a stáva sa zraniteľným. 2. Aplikujte primerané množstvo šampónu - podľa dĺžky a hustoty vlasov. Menej je viac - v prípade potreby môžete množstvo šampónu cielene doplniť. 3. Dlaňami masírujte povrch hlavy a vytvorte bohatú, šľahačkovú penu. Ak sa to nepodarí, šampón z vlasov opláchnite a postup zopakujte. 4. Šampón z vlasov dôkladne opláchnite. 5. Vlasy vyžmýkajte a uterákom stláčaním odstráňte prebytočnú vodu

Vlasy sú pripravené na ďalšiu starostlivosť ( kondicionérom), alebo úpravu voľným vysušením.